02/10/2018

Модний вестерн: Ruslan Baginskiy весна-літо 2019

Презентація нової колекції Ruslan Baginskiy естетично мала вигляд логічного продовження круїзної колекції дизайнера під назвою ASKANIA, що була натхненна природою заповідника "Асканія-Нова", розташованого в Херсонській області. Тоді Багінський ділився: "Незаймана природа, незаймана земля з дикими тваринами і неймовірною флорою – для мене це справжнє місце сили".
Палітра колекції також перегукувалася з колірною гамою заповідника: класичні солом'яні канотьє, федори, панами, знакові для бренду кашкети з щільної бавовни і соломи зроблені у відтінках молочного, пісочного і рожевого кварцу. Нова колекція була гідним продовженням цієї історії, з невеликою географічною ремаркою – цього разу Ruslan Baginskiy немов перемістився на інший бік Атлантики.
Подіум для презентації Ruslan Baginskiy весна-літо 2019 був декорований дозрілими колосками і більше нагадував прерії посеред безкраїх американських штатів. Моделі, хоча і виходили на високих підборах, але більше нагадували відчайдушних дівчат веселих ковбоїв, готових будь-якої хвилини ефектно поскакати на зустріч заходу. Широкі бавовняні штани і шорти, елементи пончо аборигенів північного американського континенту, блузи з об'ємними рукавами і вишивкою – кращий антураж для солом'яних капелюхів, кепок і беретів підібрати було б складно. Закривала показ Сніжана Онопка.